Skład leku kamagra

Problemy ze wzwodem

Wzwód, to inna nazwa erekcji, czyli fizjologicznej reakcji męskiego narządu płciowego na pobudzenie seksualne. Gdy wszystko przebiega we właściwy sposób, w momencie, gdy mężczyzna pobudzi się erotycznie, następuje erekcja, czyli męski narząd płciowy zwiększa się, sztywnieje i twardnieje. Dzieje się to za sprawą licznych i skomplikowanych procesów chemicznych. Nie zawsze jednak wszystko przebiega tak jak przewidziała natura. Coraz więcej coraz młodszych mężczyzn ma kłopoty ze wzwodem. Kłopoty te mogą mieć bardzo różne podłoże. U większości mężczyzn po trzydziestym roku życia, erekcja szwankuje na skutek problemów z układem krążenia. Przez brak ruchu i niewłaściwą dietę, problemy tego typu dają o sobie znać w coraz młodszym wieku.

Kamagra na wzwód

Kłopoty ze wzwodem nie pojawiły się w ostatnich latach. Ostatnio notuje się coraz więcej pacjentów z tymi problemami, ale istnieją one od dłuższego czasu. Od dłuższego czasu firmy farmaceutyczne produkują leki pomagające w osiąganiu erekcji. Pierwszym specyfikiem ratującym mężczyzn przed klęską w sypialni była słynna niebieska tabletka, której recepturę opracowano ponad dwadzieścia lat temu. Doskonałą konkurentką tej tabletki jest produkowana w Indiach i sprzedawana w wielu krajach kamagra. Producentem kamagry jest indyjska firma farmaceutyczna Ajanta Pharma. Przy produkcji leku wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie.

Skład kamagra

Jak wszystkie inne leki, kamagra składa się z substancji czynnej i substancji pomocniczych. Najważniejszym składnikiem leku jest sildenafil. Żeby szybko i dobrze się wchłaniał, ma postać cytrynianu sildenafilu. O substancji tej wiadomo, że wspomaga napływ krwi do prącia w trakcie stosunku płciowego. Pomaga w osiąganiu erekcji, poprawiając ukrwienie penisa. Tabletka działa tylko wtedy, gdy mężczyzna jest erotycznie pobudzony. Lek zażywa się około trzydziestu minut przed stosunkiem. Działanie leku odczuwa się przez mniej więcej 4 do 6 godzin. Lek jest doustny, połyka się go w całości i popija wodą. Do leku dołączono ulotkę, z którą należy się dokładnie zapoznać.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *